Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana serwera

37 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#26 Maciek

Maciek

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisano 11 wrzesień 2010 - 13:30

Faktem jest mój błąd z niezamknięciem na nowym serwerze forum - zagapiłem się (będąc zalogowanym nie widziałem, że jest otwarte, a sądziłem, że jest odwrotnie).

No wlasnie, Twoj blad, ja tylko opisalem zastany stan. Forum jest po to, by wyrazac na nim swoje opinie i tak tez uczynilem.

I dla Twojej jasnosci - nie jestem prorokiem i nie wiem jak jest ale od wlascicieli tego forum oczekuje solidnego jego prowadzenia.

#27 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 11 wrzesień 2010 - 18:09

Z personalnymi problemami jazda na priva. I bez takich akcji mi tutaj, bo porozstawiam po kątach ;)

#28 Maciek

Maciek

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisano 11 wrzesień 2010 - 20:00

Aj tam, aj tam.

#29 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 11 wrzesień 2010 - 22:49

Dajcie sobie ze dwa razy po twarzy i spokój. :P
Cieszmy się, że forum ma gdzie wisieć i chłopaki starają się by śmigało jak najszybciej.
A to, że przy przenosinach jak dnsy przekierowują raz na jeden raz na drugi serwer, to ciężko jest cokolwiek zrobić, bo miałem kiedyś ten sam ból. Strat wielkich nie ma, rozwiązanie problemu można jeszcze raz wkleić i po płaczu.
I nie obrażać się na siebie. Lubię tu zaglądać, bo interesuje mnie Kohana i przede wszystkim jest wyjątkowa społeczność.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#30 phpion

phpion

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 07:43

Lubię tu zaglądać, bo interesuje mnie Kohana i przede wszystkim jest wyjątkowa społeczność.

I właśnie m.in.to podoba mi się w Kohanie. Polska społeczność jest na tyle mała, że wręcz rodzinna :) hehe. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest elitarna 8)
Notifero - Technologie Informatyczne | Warsztat: Kohana 3.x/2.x + PostgreSQL/MySQL | Programista Kohana

#31 Vokiel

Vokiel

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 11:59

I właśnie m.in.to podoba mi się w Kohanie. Polska społeczność jest na tyle mała, że wręcz rodzinna :) hehe. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest elitarna 8)

Ledwo dołączyłem do grona a tu już taka nobilitacja... Chyba, że "nowych" do tego nie zaliczasz? ;)
"It's in our hands... It always was..."

#32 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 12:02

Lubię tu zaglądać, bo interesuje mnie Kohana i przede wszystkim jest wyjątkowa społeczność.

...i przydałoby się kiedyś tą rodzinę zebrać do kupy w jednym miejscu na browar/soczek/kawkę ;)

Ledwo dołączyłem do grona a tu już taka nobilitacja... Chyba, że "nowych" do tego nie zaliczasz? ;)

Nie ma podziału na nowych/starych, przyzwyczaj się ;)

#33 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 13:06

Nie ma podziału na nowych/starych, przyzwyczaj się ;)

Ludzie dzielą się na 10 grup:
- ci co rozumieją system binarny
- ci co go nie kumają :D

Reszta się zgadza. Wszyscy są równi w obliczu bana. ;) Choć tutaj do takich sytuacji nie dochodzi jak na rodzinę przystało.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#34 phpion

phpion

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 19:04

Wszyscy są równi w obliczu bana. ;) Choć tutaj do takich sytuacji nie dochodzi jak na rodzinę przystało.

Ale mały kick czasem nie zaszkodzi hehe ;)
Notifero - Technologie Informatyczne | Warsztat: Kohana 3.x/2.x + PostgreSQL/MySQL | Programista Kohana

#35 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:32

Dzisiaj w godzinach nocnych - albo - w najbliższych dniach w godzinach nocnych (jakbym sie nie wyrobił) nastąpi przeniesienie kohanaphp.pl na nowy wypasiony serwer HP ;) w związku z czym przewidywana jest ok. kilkuminutowa przerwa w działaniu forum. Niewykluczone, że jak komuś cache DNS dłużej trzyma to i do rana może nie móc się tutaj wbić dlatego proszę nie panikować ;) Chwila odpoczynku jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

#36 thejw23

thejw23

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 824 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:28

super, teraz jesteśmy przygotowani na większy ruch, spokojnie możemy prowadzić wrogie kampanie i przejmować userów z innych framworków :D

#37 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:49

:D

#38 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:53

Gotowe. Zapier* jak mały samochodzik... ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych