Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dobry hosting

35 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 18:09

Wiem, że to odwieczne pytanie, ale potrzebuje dobrego i taniego hostingu, gdzie będę mógł utrzymać kilka serwisów, dla każdego będę miał osobne konto ftp, będę mógł zarządzać domenami, unlimited MySQL, unlimited liczba konto pocztowych (oczywiście uzależnione od miejsca). Co polecacie? Mam czas do końca stycznia żeby coś wybrać...

#2 jedre

jedre

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 464 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 19:07

Ile dla Ciebie to jest tani kwota/m-c?
Samo to, że chcesz tam trzymać kilka serwisów raczej przemawia za dedykiem a nie wirtualem, choć wszystko zależy jak bardzo popularne te serwisy są..

#3 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 20:06

To nie są wielkie serwisy, ale chodzi mi o to, żeby dostęp do nich był osobny. A miesięcznie ile? Niedużo - najlepiej około 400zł rocznie...

#4 Guest_stach_*

Guest_stach_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2008 - 21:01

szukaj "konta resellerskie"
ja place 260 zl na rok i mam wlasnie takie mozliwosci o jakich piszesz
ograniczony jest jedynie transfer miesieczny i wielkosc dysku.
ale akurat za ta cene wystarcza mi tego i tego:)

#5 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 21:02

A gdzie jeśli można wiedzieć (link)??

#6 jedre

jedre

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 464 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:04

Kiedyś korzystałem z tej hostingu livenet.pl, szybkie stabilne serwery bez "zapaści" za tą kwotę którą wymieniłeś masz takie konto: http://livenet.pl/prioritaire.htm

#7 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:46

A teraz? Już nie korzystasz?

#8 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 12:48

ja uzywam home.pl, polecam jeszcze iq.pl, zdecydowanie odradzam progreso.pl

#9 jedre

jedre

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 464 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 14:42

A teraz? Już nie korzystasz?

Nie korzystam, dlaczego? nie potrzebuje przeniosłem się na lepsze serwery: nazwa.pl i home.pl tylko, że na te serwery 400zł Ci nie wystarczy.

Jeśli bawimy się też w odradzanie to jestem uprzedzony do linuxpl.com, przekonałem się na własnej skórze. Nie wiem jak jest u nich teraz.

#10 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 14:59

ja uzywam home.pl, polecam jeszcze iq.pl, zdecydowanie odradzam progreso.pl

Również korzystam z home.pl, co prawda tani nie jest, ale za to stabilny i szybki. A na dodatek mają bardzo dobrą pomoc techniczną.
Tyle, że ta kwota... :( Teraz zastanawiam się nad active24.pl, korzysta bądź korzystał ktoś z tego hostingu?

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#11 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 15:11

w home są świetne promocje, na ogół można za pół ceny mieć konto na rok co przy ich poziomie usług jest dramatycznie tanio. dla programisty może być jeszcze dobre iq.pl - pamiętam, że ceny znośne a konfiguracja bliska perfekcji. Progreso - jak na poziom to drogo, wszystko się wlecze jak slimak a maile potrafia nie dochodzić do 15 minut co mnie doprowadzalo do bialej goraczki...

#12 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 22:19

ja zdecydowanie odradzam takie masówki jak home czy nazwa, gdzie klient jest często kulturalnie olewany  :-\
ze swojej strony polecam iq.pl, kei.pl, dhosting.pl i z tańszych neteasy.pl oraz prohost.pl
:)

#13 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 22:44

ja zdecydowanie odradzam takie masówki jak home czy nazwa, gdzie klient jest często kulturalnie olewany  :-\
ze swojej strony polecam iq.pl, kei.pl, dhosting.pl i z tańszych neteasy.pl oraz prohost.pl

Nie zgodzę się z Tobą. W home.pl nie spotkałem się z taką postawą. Kilka razy miałem dość duże problemy z serwisem i zawsze otrzymywałem odpowiedź, często nie trwało to dłużej niż 30-60 min.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#14 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 22:49

Tyle, że home.pl nie ma kont resellerskich...

#15 AvantaR

AvantaR

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 23:46

Osobiscie korzystam z lap.pl ... ale nie wiem czy spelni Twoje wymagania.

http://lap.pl/extreme.html
Gory wysokie, kto mi z Wami walczyc kaze?

#16 jedre

jedre

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 464 postów

Napisano 18 styczeń 2008 - 23:55

http://home.pl/serwe...yfikacja#ftpbox
Dostęp FTP do wydzielonego katalogu

z tym że to serwer Business,
poza tym nie ma co gadać, nie ma lepszego hostingu wirtualnego od home.pl i basta :)

#17 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 00:23

Nie zgodzę się z Tobą. W home.pl nie spotkałem się z taką postawą. Kilka razy miałem dość duże problemy z serwisem i zawsze otrzymywałem odpowiedź, często nie trwało to dłużej niż 30-60 min.

czy ta odpowiedź zawsze cię satysfakcjonowała? co z tego, że dostaję odpowiedź po 30 minutach, skoro na konkretnie zadane pytanie dostaję miłą odpowiedź, która nic mi nie wyjaśnia? takie właśnie kulturalne zlewanie klienta... zupełnie jak w TP...  ;D

#18 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 00:24

Spoko, spoko - już zdecydowałem - www.iq.pl - mają to, czego mi potrzeba.

#19 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 12:39

Spoko, spoko - już zdecydowałem - www.iq.pl - mają to, czego mi potrzeba.

Czy na iq.pl można tworzyć konta ftp na konkretny katalog?

-- Zepco --

#20 cmike

cmike

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 12:57

Oj tak!!!

Mam na razie najmniejszą opcję, a działam jak na koncie resellerskim. Boli mnie tylko ograniczona liczba baz danych i serwisów, ale jakoś przeżyję - zawsze można zwiększyć konto.

#21 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:16

Boli mnie tylko ograniczona liczba baz danych i serwisów, ale jakoś przeżyję - zawsze można zwiększyć konto.

zawsze możesz pogadać z obsługą, bardzo mili ludzie :) np z dostaniem kilku baz więcej nie powinno być najmniejszych problemów ;D

#22 suda

suda

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 21:14

Osobiście nie jestem za polskim hostingiem. Sam używam https://dreamhost.com/hosting.html gdzie płacąc za pierwszy rok ~190PLN (używając kodu premiowego PLDH który każdemu daje jednorazową zniżkę $50, bez niego to ~300PLN/rok) mam możliwości kilkakrotnie przewyższające wszystkie polskie hostingi.

P.S.: Kod który podałem, nie jest żadnym programem partnerskim, żeby nie było :) W necie pełno jest kodów zniżkowych do DreamHosta, wystarczy tylko poszukać :)
One swallow does not make girlfriend

#23 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 21:37

podobno? na WHT piszesz:

kiedy sprawdzałem ten sam zestaw poleceń to okazało się,że kohana jest 30% szybsza

może się zdecyduj...

a temat o hostingach już jest, więc imo ten do kosza

-- od Zepco ---
Scaliłem wątki

#24 r4zick

r4zick

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 234 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 17:38

poza tym nie ma co gadać, nie ma lepszego hostingu wirtualnego od home.pl i basta :)

Jak mam kupować w home.pl to już wolę jakiegoś shella albo vps'a.

#25 evangellion

evangellion

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 18:58

Kiedy mam pracować na homie lub nazwie to mnie szlag trafia, phpmyadmin w godzinach szczytu otwiera sie jakby nie mogła, wgranie pojedynczego pliku na serwer trwa 10 sek. To jak dla mnie go dyskwalifikuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych