Clicky

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Front-end Developer, Warszawa (14 400- 19 200 PLN\h netto+VAT)

Brak odpowiedzi do tego tematu
JavaScript CSS 3 (SASS) Angular 4 HTML 5

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 7N Sp. z o.o.

7N Sp. z o.o.

  Początkujący

 • Użytkownik
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 13:02

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Wywodzimy się z Danii. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 1000 osób (w Polsce ponad 600). W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

 

Jako agent jesteśmy indywidualnym opiekunem naszych Konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu.

                                                         

                                                          FRONT-END DEVELOPER, Warszawa            

 

Obecnie dla jednego z duńskich Klientów rozbudowujemy 8-osobowy zespół programistów. Jest to jedna z największych firm emerytalnych w Danii z siedzibą w Kopenhadze. Projekt jest realizowany w zespole polsko-duńskim przy użyciu narzędzi telekonferencyjnych.

 

Konsultanci na tym projekcie rozwijają kluczowy system do zarządzania zadaniami w całej firmie realizowany w architekturze mikroserwisowej. Projekt jest w fazie intensywnego rozwoju, do obowiązków będzie należało zarówno projektowanie i implementacja rozwiązań

 

Do zadań należą: Development w warstwie front-endowej, aktywne uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań, uzgadnianie wymagań z biznesem.

 

Technologie i narzędzia: JavaScript CSS 3 (SASS), HTML 5, Angular 4+, RxJS, wzorzec Redux, Git, TFS 2015 (wykorzystywany do CI, automatycznego deploymentu, kontroli wersji oraz planowania pracy).

Metodyka: Scrum (SAFe)

 

Start: Q3 2018, współpraca długofalowa.

Rekrutacja: Czerwiec/Lipiec 2018

 

 

Co oferujemy:

 • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 90 - 120 PLN/h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej
 • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
 • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
 • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
 • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
 • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
 • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
 • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2017: https://youtu.be/T08MO4YLCok)A

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu lub przesłanie CV na adres: migol@7n.comRównież z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JavaScript, CSS 3 (SASS), Angular 4, HTML 5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych