Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Neonet zwycięzcą Daymakerindex

4 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 kempe

kempe

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 25 maj 2017 - 10:49

Wiem, że w poprzednich latach już mieliśmy dobre pozycje. W tym roku ogólnie Polska wygrała cały ranking, a w branży sprzętowej, wygrał Neonet. Zgadzacie się z tym wyborem? Mnie się wydaje, że zdecydowanie zasłużyli, ale chętnie usłyszę również naszą opinię.

#2 moska8

moska8

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 maj 2017 - 17:16

Wiesz... cieżko oceniać. Ja u nich kupuję, ale to takie zakupy robię raz, dwa, trzy, a czasami w ogóle w ciągu roku. Skoro całość opierała się na tajemnicznym kliencie, to wyniki są moim zdaniem wiarygodne. Z Neonetem nigdy nie mieliśmy problemów. A patrząc obiektywnie - w Polsce te oczekiwania co do obslugi klienta są mocno nakręcone. Kto pracował w obsłudze klienta, ten doskonale o tym wie....

#3 kempe

kempe

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 29 maj 2017 - 10:53

Wiem jak jest - tylko o tym wspominam. Może chociaż część kupujących zacznie zwracać uwagę na to, że u nas osoby pracujące jako doradcy w sklepach odwalają kawał roboty i traktują klienta jak święte krowy. A nasz polski klient i tak mimo wszystko będzie narzekać...

#4 moska8

moska8

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 maj 2017 - 17:47

Jest jak jest. Najważniejsze, że idziesz do takiego Neonetu, a tam spotykasz gości, którzy mają pojęcie, o tym, co sprzedają. To wcale nie jest takie oczywiste. Chyba każdy miał kiedyś z czymś takim do czynienia. 

#5 kempe

kempe

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 10:50

I to w wielu sklepach. Czasami pozytywne zaskoczenie, a czasami trafiasz na gościa, który wie na ten temat znacznie mniej niż ty. Ale to wina sklepów, bo puszczają do obsługi pracownika bez przygotowania, bez odpowiedniej wiedzy, więc czego się po nim spodziewać, co?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych