Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

SwiftMailer + Postfix na VPS

4 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 BartoszL

BartoszL

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2016 - 22:31

Witam serdecznie, na początku chciałbym się przywitać z racji tego, że jestem nowy! :) Zatem witam i wszystkich pozdrawiam.

Od jakiegoś czasu tworze portalik i postanowiłem wydzielić sobie funkcjonalność mailingu. Na swoim VPSie zainstalowałem postfix do obsługi maili i generalnie z poziomu konsoli  owe sie wysyłają jednak chyba coś źle konfiguruje w Symfony, bo z poziomu appki nic sie nie dzieje, dodam, że w logach pusto, a aplikacja zachowuje sie pomyślnie.

Any ideas? 

#2 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 02 październik 2016 - 00:04

Nie wiem jak się to konfiguruje w Symfony, ale spróbuj ustawić błedny adres hosta lub port i zobacz czy wtedy będziesz miał jakieś logi. I w których logach szukasz informacji?

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#3 BartoszL

BartoszL

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2016 - 09:58

Nie wiem jak się to konfiguruje w Symfony, ale spróbuj ustawić błedny adres hosta lub port i zobacz czy wtedy będziesz miał jakieś logi. I w których logach szukasz informacji?

Symfony3 czysto, postfixowe logi też czysto

#4 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 02 październik 2016 - 11:29

Logi serwera www (apache/nginx etc) coś pokazują, choćby ostrzeżenie?

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#5 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 08 październik 2016 - 14:46

To nie jest rozwiązanie bezpośrednie ale może zamiast męczyć się z postfixem użyjesz czegoś w rodzaji emaillabs czy spark?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych