Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Eksport ogłoszeń

1 odpowiedź w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 K4B0000:Error

K4B0000:Error

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 luty 2016 - 14:59

Witam, dostałem zlecenie na eksport ogłoszeń z portalu ogłoszeniowego na inne/y portale, i czy ktoś by mi rozjaśnił co to w ogóle jest, jak mniej więcej to wykonać, czego potrzebuje?

Szukając w googlach znalazłem jedynie programy pod winde eksportujące m.in takie ogłoszenia[nieruchomości]

I chciałbym wiedzieć czy do eksportu ogłoszeń z takiego serwisu/portalu ogłoszeniowego ala allegro potrzeba mi takiego programu który bym musiał zakupić, czy są jakieś skrypty do tego które trzeba z cmsem połączyć.

Szczerze mówiąc nie wiem o co pytam nawet, proszę o wybaczenie :D

Chodzi tutaj o strony takie jak np. domiporta i na takie strony będzie szedł eksport ogłoszeń ze strony klienta

PS. Klient też nie wie o co kaman. Nie robie tego za kase jakby kogoś to ciekawiło

W razie co postaram się dać więcej informacji

h0wnvddcyaz3.jpg

#2 K4B0000:Error

K4B0000:Error

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 luty 2016 - 19:13

Dobra, ogarnąłem temat więc post będzie dla "poszukiwaczy". 

Generalnie chodzi o eksport ogłoszenia w całej jego postaci tzn. jak masz ogłoszenie na swojej stronie, tak całe takie ogłoszenie wraz ze zdjęciami, opisem i resztą informacji idzie na docelowy serwis oferujący eksport-wystawianie twoich ogłoszeń u siebie.

By taki eksport wykonać potrzebujesz albo zakupić specjalne oprogramowanie do tego-które znajdziesz wpisując w google np. "programy do eksportu ogłoszeń" albo kupić skrypt do eksportu ogłoszeń który będzie pobierał info z twojej strony, i wysyłał te dane firmie wystawiającej twoje ogłoszenia [google: formaty eksportu ogłoszeń <= [tutaj musisz sie zapytać jaki dana firma model eksportu ogłoszeń obsługuje, lub format-bez różnicy]].

Tyle ode mnie, jak ktoś chce coś dopowiedzieć, tylko na plus dla odwiedzającego. Pozdro

:)

h0wnvddcyaz3.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych