Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

FrontEnd Dev - Wrocław. Pytanie o zarobki

2 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 hypo

hypo

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 19:00

Hej,

chciałbym się spytać o kwestię zarobkową jako frontEnd Dev. Pracuję właśnie na takim stanowisku we Wrocławiu. Dość słabe mam zarobki, bo tylko 1500zł netto. Tylko właśnie zastanawiam się czy opłaca szukać się jakieś innej pracy z moimi umiejętnościami.

Moje umiejętności to:

• HTML5/CSS3 + RWD - wydaję mi się, że na bardzo dobrym poziomie. Mam z nim doczynienia od kilku lat. Potrafię dostosować kod do większości przeglądarek (>= IE8) i urządzeń mobilnych. Myślę, że tutaj jest naprawdę ok.
  • LESS - ogólnie nie widzę jakiegoś większego celu używania preprocesorów. Używam go tylko do generowania prefixów i używam zagnieżdżeń.
  • jQuery - 4/5
  • Czysty JavaScript oraz sam AngularJS - na takim średnim poziomie. Tzn. ciężko stwierdzić sam poziom, bo jakiś własny slider, tooltip, walidator formularza czy inną bajerę dam radę poprawnie napisać. Gorzej z czymś bardziej zaawansowanym.
  • PHP - własnej jakieś fajnej architektury strony WWW bym nie napisał. Jedynie to edycja gotowego kodu. Ogólnie znam zasadę programowania obiektowego i umiem go stosować w PHP. Taki średni poziom. W Symfony2 coś tam też napiszę, poprawię.
  • CMS WordPress - w sumie poznałem go już dość dobrze. Bez problemu potrafię zrobić szablon na podstawie kodu HTML/CSS. Jakieś własne proste pluginy też już tworzyłem.

Ogólnie sam JavaScript i PHP nie są na jakimś super poziomie. Jestem w stanie napisać w nich wiele rzeczy, ale jakby zobaczył to jakiś profesjonalista to pewnie zrobiły to lepiej.

Nie mam w ogóle rozeznania jeżeli chodzi o zarobki. Wydaję m się, że to 1500zł to nieco za mało i chyba powinni mi płacić ciut więcej. Bo z tego wszystkiego to tak naprawdę dobrze znam tylko HTML5/CSS3. Moje komercyjne doświadczenie z tymi technologiami to 1 rok. Doradzicie coś?

#2 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 19:29

Zawsze opłaca się szukać :)
Przeglądaj ogłoszenia tu na forum albo na grupach na fejsie i patrz uważnie na wymagania, a będziesz wiedział czego się poduczyć. Aplikuj tam, gdzie czujesz, że dasz radę - nawet jeśli się nie uda, to będziesz wiedział czego ci jeszcze brakuje. I nie poddawaj się ;)

• hypo lubi to

#3 ZetKa

ZetKa

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:17

Szukać zawsze można, nic nie stracisz :) Wielu ludzi dokształca się samemu z książek czy kursów online. Osobiście też z nich korzystam. Zawsze można sobie coś wpisać w CV w dodatkowych umiejętnościach. Najważniejsze żebyś się nie zniechęcał! Powodzenia!  ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych