Clicky

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

RST DevSchool - Szkolenie dla osób chcących nauczyć się PHP (Wrocław, 9-13.02.2015)

Brak odpowiedzi do tego tematu
staż wrocław szkolenie warsztat php webdev

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 Tomasz Banasiak

Tomasz Banasiak

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 15:12

Jest okazja aby zmotywować się i rozwinąć swoje umiejętności w #webdev w praktycznym kierunku. RST organizuje DevSchool - 4 dniowe intensywne darmowe warsztaty dla osób pragnących związać swoją przyszłość z IT. Dla najlepszych po tych 4 dniach wykładów/warsztatów proponujemy płatny 3-miesięczny staż podczas którego będziecie dalej się uczyć i rozwijać realny produkt pod okiem doświadczonych deweloperów. 

Szczegóły: http://rst.com.pl/devschool 
Poczytaj o firmie: http://rst.com.pl/kariera

Polecam tymbardziej, że jestem jedną z osób prowadzących zajęcia w ramach DevSchool smile.gif Skoro firma chce za friko Was czegoś nauczyć to znaczy, że jest to wartościowa, poszukiwana wiedza. Duża, mocna wiedzowa piguła która przyda się każdemu!

Krótkie FAQ:
Kiedy?
Start wykładów: 09.02 (poniedziałek), o g. 16:00. Dziennie będziemy poruszać dwa tematy, średnio 1-2h na temat + część na pytania i praktykę.
Dla kogo?
Wystarczy znać podstawy programowania, odrobinę chwycić #php lub pokrewny język webowy. Wiek/płeć/miasto nie ma znaczenia. Przekonasz nas do siebie chęcią do nauki!
Czy dla mnie?
Wiesz co to jest zmienna i tablica? Rozumiesz podstawowe konstrukcje typu if, for, wiesz co to obiekt? To wystarczające. Kurs nie jest od podstaw, ale jest dla tych, którzy mieli już nieco do czynienia z programowaniem. Dzięki tym warsztatom będą mogli poznać dużo bardziej zaawansowane technologie, dobre praktyki i życiowe przykłady.
Do kiedy?
Rejestrację przyjmujemy do 4.02.2015! Na 4 dniowe wykłady zapraszamy ~25 osób z których wyłonimy najlepszych, którzy otrzymają propozycję stażu.
Laptopa potrzebuję albo coś?
Cały sprzęt zapewniamy na miejscu, wszystko będzie przygotowane!

Gdzie? 
Wrocław, ul. Dąbrowskiego 42 - 500m od Dworca Głównego PKP - okazja dla przyjezdnych!Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: staż, wrocław, szkolenie, warsztat, php, webdev

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych