Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Laravel 4.3] Instalacja via Laravel Installer

5 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 20:37

Laravel udostępnia super opcję instalacji przez Laravel Installer. Niestety tworzy wersję 4.2 a mnie zależy na 4.3. Wie ktoś jak go zmusić do tego?

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#2 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 22:28

yy nawet nie wiem, że jest coś takiego jak Laravel installer, pierwsze słyszę ;)

zrób sobie po prostu composerem createproject tylko pamietaj aby ustawić 4.3dev no bo jeszcze nie ma wersji 4.3 więc musisz pobrać aktualną wersję deweloperską.

composer create-project laravel/laravel **foldername** dev-develop

#3 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 05:23

Tak właśnie tworzę za pomocą composera i jest ok. Ja o instalerze dowiedziałem się z dokumentacji, bo jest już dodany opis jak go użyć. Pozostaje czekać do listopada na wydanie oficjalne, bo tak zapowiadają.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#4 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 08:16

juz sie boje bo te zmiany mnie przerazaja ;)

#5 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:18

Faktycznie zmiany są dość znaczne. Nowa struktura katalogów przypadła mi do gustu, choć jeszcze muszę się przestawić.

Widziałeś myk z FormRequest?

http://www.codeheaps...orm-validation/

-- Zepco --

#6 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:59

Widziałem, zobaczymy jak to się sprawdzi w rzeczywistości. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych