Clicky

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

code::dive

Brak odpowiedzi do tego tematu
java c++ konferencja Scott Meyers programowanie wrocław nokia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 nokiawroclaw

nokiawroclaw

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 09:54

</so you th:nk you_can code?>

Interesujesz się najnowszymi trendami w branży rozwoju oprogramowania? Chcesz spotkać się ze światowej sławy autorytetami w tej dziedzinie? Zapraszamy na konferencję, na której naszymi gośćmi będą między innymi Scott Meyers - autor serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++ oraz Venkat Subramaniam - założyciel Agile Developer, autorytet w języku Java oraz guru w dziedzinie zastosowania metodologii agile'owych.
Konferencja odbędzie się 5 listopada 2014 w Centrum Kongresowym przy wrocławskiej Hali Stulecia. Wstęp wolny, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Serdecznie zapraszamy!

 

Dodatkowo czeka na Was konkurs!

 

Pasjonujesz się nowymi technologiami? Masz pomysł na innowacyjną aplikację, która uczyni życie w Twoim mieście bardziej interesującym i wygodniejszym? Zrealizuj swój projekt i wygraj 20000 PLN! Dodatkowo będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego projektu na dużej konferencji IT.

Rejestracja projektów konkursowych rozpoczyna się 11 czerwca i potrwa do 15 sierpnia 2014 roku. Gotowe projekty należy dostarczyć do dnia 5 października 2014 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 15-19 października 2014 roku. Więcej informacji dostępnych w FAQ.

nsn-3-page-001.jpg
 

 

http://codedive.pl/

 

 

 

 

 Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: java, c++, konferencja, Scott Meyers, programowanie, wrocław, nokia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych