Clicky

Jump to content

Photo
- - - - -

Integracja z facebookiem php => js

1 reply to this topic

• Please log in to reply

#1 krk11

krk11

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 posts

Posted 30 July 2013 - 14:29 PM

Witam,

całkiem sprawnie zintegrowałem projekt w kohanie z facebookiem, jakies proste rzeczy logowanie, rejestracja,
i wszystko śmiga sprawnie, jednka używałem tylko php sdk, przez np. udostepnianie linkow, logowanie, rejestracja, odbywa sie 'na nowej' stronie, do której odsyła php sdk, dużo lepiej to wszystko prezentuję się z js, gdy wyskakuję małe okienko z opcja logowania itd.

do tej pory uciekałem od js sdk, korzystając (ograniczając się) do php sdk od fb,
chciałem zapytać, czy trudno usprawnić tą integrację o te ficzery z js, i na co uwazać z js sdk ?

+ na jakiej zasadzie działają strony, na których jest np. specyficzny przycisk np. "ulubione, super itd" i gdy user kliknie na taki przycisk na stronie, na fb jest informacja, że user np. "loved a photo in application www.example.com" albo "fav something in app... bla bla",
te przyciski są całkime różne od zwyklego lajka, jak np. zintegrować to u siebie z funkcją ulubione, chcialbym dodac taka informacje gdy user doda cos do ulubionych

Dzięki

#2 sbl

sbl

Początkujący

• Webmastahy
  • Pip
  • 55 posts

Posted 22 September 2013 - 20:53 PM

Co do pierwszej części wpisu, to wolę czyste PHP SDK. Zawsze przekierowuje do Facebooka ale po autoryzacji zawsze wraca do mojej aplikacji, więc nie mam problemu z tym, że nie wyskakuje mi okienko.

Co do niestandardowego przycisku w aplikacji, którego kliknięcie skutkuje informacją na profilu użytkownika Fb to działa to zwyczajnie przez API. Przy requeście pytającym o zezwolenie na połączenie aplikacji z naszym kontem widnieje "może pisać na Twojej ścianie" i jeśli potwierdzimy, to nasza aplikacja dowolnie będzie mogła pisać.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users