Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Slider jako menu

2 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 ZuyPan

ZuyPan

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 171 postów

Napisano 04 październik 2012 - 10:17

Witam.
Przepraszam, że zakładam wątek akurat jak jest przebudowa forum, ale potrzebuje szybkiej i profesjonalnej pomocy (najważniejsze to wkupić się w łaski ^^). Dostałem zlecenie aby przebudować stronę szkoły. W tej chwili utknąłem na menu, które ma wyglądać tak: http://greatsite.pl/szkola.jpg. To co podałem to projekt grafika a ja mam zamienić go w czysty html5, css3 i java script by to wszystko było ruchome po osi x. Aby być szczerym to nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Od przedwczoraj staram się wykombinować sam html i css aby te okiekna były ładnie obok siebie i te zewnętrzne skalowały się, ale nie zbyt mi to wychodzi. O co Was proszę? O podpowiedź jak:
1. stworzyć trzy obrazki obok siebie w 3 różnych divach z tym, że zewnętrzne się skalują a na środkowym po bokach będą ikonki do przesuwania tego menu w prawo i lewo.
2. stworzyć sam java script - jak to rozplanować etc. Nigdy czegoś takiego nie robiłem a teraz jest wyjątkowa sytuacja i muszę się z tym uporać.
Proszę o sugestie.

#2 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 04 październik 2012 - 10:25

Możesz skorzystać z gotowej karuzeli?

#3 ZuyPan

ZuyPan

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 171 postów

Napisano 04 październik 2012 - 10:27

Boże... pół dnia zajęło mi wczoraj wpisywanie w google przeróżnych określeń na coś tego typu, ale na "karuzela" bym nie wpadł. Dzięki wielkie :) Teraz już problemu nie ma.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych