Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[K3] Redactor WYSIWYG

10 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 Riu

Riu

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 15:45

https://github.com/R.../iskra-redactor - to moduł do integracji KO z edytorem WYSIWYG, który możecie znaleźć z kolei pod adresem http://redactorjs.com/ i https://github.com/dybskiy/redactor-js - wreszcie ktoś zrobił fajny edytor! Wrzucam jak zwykle bo nie wszyscy korzystają z FB :)

Debian/Ubuntu + Kohana/Hanariu/Phalcon + MongoDB/MySQL + HTML5/CSS3 + Node.js/jQuery + CEO Sport Magazyn/CEO Hanariu

#2 Keenic

Keenic

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:38

Ale na G+ to nie bylo :P

#3 Riu

Riu

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:44

Bo G+ strona KO (nie jest ) nie była prowadzona przeze mnie ;)

Debian/Ubuntu + Kohana/Hanariu/Phalcon + MongoDB/MySQL + HTML5/CSS3 + Node.js/jQuery + CEO Sport Magazyn/CEO Hanariu

#4 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:56

Świetny! Prosty, czytelny bez wodotrysków i ma upload plików. I oparty o jQuery co jest sporym atutem.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#5 thejw23

thejw23

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 824 postów

Napisano 15 czerwiec 2012 - 16:22

Jedyny minus to licencja. Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 license, ew. $19.00 za każdą stronkę lub $99.00 bez limitu stron.

#6 skowron-line

skowron-line

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 07:26

@thejw23 $19 to nie jest wcale taka duża kwota. A i $99 też da się strawić jeżeli wrzucasz wysiwyg na każdą stronę.

#7 phpion

phpion

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 09:43

Mały i ciekawy jest również NicEdit.
Notifero - Technologie Informatyczne | Warsztat: Kohana 3.x/2.x + PostgreSQL/MySQL | Programista Kohana

#8 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:36

Mały i ciekawy jest również NicEdit.

Maintenance release to fix nicUpload
Note: this project is not actively developed anymore, but will continue to operate for existing users.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#9 phpion

phpion

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 07:50

K2 też nie jest "developed anymore" i co z tego? :)
Notifero - Technologie Informatyczne | Warsztat: Kohana 3.x/2.x + PostgreSQL/MySQL | Programista Kohana

#10 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 10:57

To z tego, że trzeba później działać na własną rękę, a na to nie zawsze jest czas i odpowiednia wiedza.

-- Zepco --

#11 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 11:09

Ogólnie edytorek fajny, ale brakuje mi jakiejś przeglądarki mediów - możliwości uploadowania obrazków/plików do katalogów ... coś jak plugin do tinymce o nazwie tinybrowser albo mceimagemanager ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych