Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

PhpStorm - 50% off

61 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#26 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:25

Też się skusiłem. Zapłaciłem kartą i póki co nie mam żadnego maila ani nic, a minęło już ładne parę godzin (ponad 12). Barat dostałeś klucz od razu czy też czekasz?

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#27 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:53

Na twitterze piszą, że licencje mogą dotrzeć z 2-dniowym opóźnieniem. Chyba przerosła ich ta promocja.

#28 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 12:30

Też czekam - ale się nie martwię. Zapłaciłem kartą kredytową, więc w razie czego pieniądze odzyskam :D
Było dużo zamówień i muszą wszystko poksięgować jak trzeba - za taką zniżkę mogę poczekać ;)

#29 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 12:53

zero maili, zero blokady na karcie. ni chu chu... i zero odpisywania na maile. słowem przeje* sobie wczoraj...

#30 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 13:09

Ciekawe, że okresowe akcje 50% OFF nie wzbudzają takich emocji ;) Może dla tego, że spowszedniały?
Ja na razie jestem spokojny - w najbliższych dniach i tak najpierw muszę ogarnąć pendrive bootujący z instalką OSX Mountain Lion i zainstalować ponownie tym razem na SSD ... dopiero potem mi się przyda phpstorm :)

Swoją drogą aż jestem ciekaw jak się spisze SSD+MAC+PhpStorm + Virtualbox z Debianem :)

Mam zamiar przetestować "nowe podejście" - mieć serwer www na wirtualnej maszynie, folder www udostępnić przez Sambę i na nim pracować IDE. Wtedy jest "tak jakby lokalnie", ale backup środowiska i przywrócenie go w innym miejscu to chwila. Do tego snapshoty przed testowaniem nowych rzeczy. Może się to sprawdzić :D

#31 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 14:49

aaa takie klocki... ;)

#32 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 15:57

Obciążyło mi kartę - właśnie przyszedł SMS. Zatem coś się ruszyło :)

#33 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 16:55

mi też już wisi blokada z WWW.ELEMENT5.INFO. Ale narobili wiochy ;) Najlepsze jest to, że nie tylko oni sami nie dali rady ale też ten ich śmieszny operator płatności chyba robił te obciążenia ręcznie ;)

#34 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 17:25

Przywykliśmy do Polskiego ekosystemu bankowego ;)
Jak by nie patrzeć na Nasz kraj to pod względem bankowości, płatności, terminali itp jesteśmy w czołówce światowej jeśli chodzi o wprowadzone rozwiązania ;)

#35 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 18:47

U mnie też zeszło z konta + dostałem od element5 dwa maile o przyjęciu płatności. Faktycznie poślizg mają straszny.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#36 rasgan

rasgan

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 21:03

A ja na poczatku tego roku napisalem im maila, ze programuje po nocach bo rano jestem z corezka, potem praca na etat na produkcji i koduje by dorobic bo takie sa polskie realia. Troszke wyolbrzymilem i przesadzilem, ale dostalem dozywotnia licencje na phpstorma za free :)
Szczęścia w mrokach...

#37 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 08:09

O 7 rano dzisiaj dotarła oczekiwana licencja. :)

-- Zepco --

#38 barat

barat

Senior Mastah

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 20:15

Moja licencja też dotarła :)

#39 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 20 wrzesień 2013 - 23:06

Idzie nowa wersja storma, do tego halloween - coś czuje, że znowu mogą zrobić jakieś promo. Jak ktoś chce to może niech już się szykuje ;)

#40 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 07:02

W ubiegłym roku przy tej promocji dałem się skusić i nie żałuję. Najlepszy edytor którego używałem! Super by było jakby dali możliwość przedłużenia licencji za dobre pieniądze.

-- Zepco --

#41 Daredzik

Daredzik

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:37

Ja odkopię ale mam takie pytanko odnośnie phpstorma...

Z racji, że jestem przyzwyczajony do Visual Studio (dla C# i C++), pod PHP używam aptany a do szybkiego edita lecę sublime...

Chciałbym przenieść się na coś innego i tutaj przychodzi phpstorm. 

Jak szybko śmiga ? SVN w standardzie ?

I ma coś takiego jak zmieniam sobie nazwę funkcji z modelu i automatycznie zmieniają się wszystkie odwołania ??

#42 sbl

sbl

Początkujący

• Webmastahy
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:40

No taka jest główna zasada IDE.

Sublime Text to nie IDE, to zwykły edytor.

#43 Daredzik

Daredzik

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:03

No taka jest główna zasada IDE.

Sublime Text to nie IDE, to zwykły edytor.

No np. Aptana czegoś takiego nie posiada :)

#44 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:14

Działa szybko, SVN jest (pomijam już sens korzystania z niego, mając GITa :P ), refactoring też jest.
A znając Jetbrains można się wkrótce spodziewać ciekawych promocji ;)

• Daredzik lubi to

#45 erykszolc

erykszolc

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:47

To jak ktoś z was natrafi na tę promocję to "krzyczcie" głośno na forum :) Chętnie się przesiądę z NetBeans'a bo PhpStorm działa zdecydowanie sprawniej na Mac'u.

...zanim zaczniesz łowić ryby, naucz się robić sieci...

#46 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:09

Spokojnie, a pewno będzie o tym głośno wszędzie więc i na forum ktoś podrzuci. W poprzednich latach lubili takie promocje robić przy okazji nowej wersji lub halloween czy święta dziękczynienia (albo czarnego piątku, nie pamiętam już). W każdym razie Storm siódmy już puka do naszych drzwi, trochę świat tez przed nami więc obstawiam, że to na prawdę będzie niedługo.

What’s coming in PhpStorm 7?
  • Daredzik i erykszolc lubią to

#47 sbl

sbl

Początkujący

• Webmastahy
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 23:41

Ja też chętnie kupię Storma w nowej promocji :) świetnie mi się w nim pracuje.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

#48 r4zick

r4zick

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 234 postów

Napisano 21 październik 2013 - 10:01

Polecam zainteresowanie się pluginami jak NodeJS, LiveEdit, File Watchers (gdzie można zrobić sobie kompilację less do wersji dev i distr, tak samo z js przy pomocy closure compiler czy uglify-js). Do tego debuging javascript i php ;)

#49 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 21 październik 2013 - 13:37

Na pewno fajna sprawa choć u mnie LESS jest kompilowany na poziomie aplikacji, a nie edytora.

#50 nrm

nrm

webmastah

• Admin
  • 1106 postów

Napisano 22 październik 2013 - 13:08

Łoooo. już jest!!!!

http://www.jetbrains...storm/whatsnew/

Niestety ceny bez zmian, nie wierzę, że nic nie zrobią na halloween czy czarny piątek (czy jak to sie tam zwie).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych