Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

git ?

3 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 Daredzik

Daredzik

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 19:27

Witam,
po updejcie mojego ubunciaka postanowilem pobrac z gita najnowsze repo kohany...
git clone git://github.com/kohana/kohana.git i jedziemy
ladnie sie pobiera... tylko z malym problemem ;) katalog system jest pusty, git nie sciaga automatycznie zawartosci git://github.com/kohana/core.git hmm ??
dobra sciagnolem recznie i przekopiowalem do katalogu system i wszystko bangla ;) instalacja przebiegla pomyslnie... lecz co jest ?? hmm ??

#2 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 19:49

http://forum.kohanap...9.html#msg10269

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

#3 Daredzik

Daredzik

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 20:17

hmm no ok ale .gitmodules i .gitmodules-dev zawiera poprawde do tego... dlaczego git nie bierze automatycznie ?? wiem juz zrobilem sobie reczniea tamten temat przeoczylem najwidoczniej ;)

#4 Zepco

Zepco

Senior Mastah

• Moderator
  • 1583 postów

Napisano 23 czerwiec 2011 - 11:20

Dlatego tak to działa, żeby pobrać tylko potrzebne składniki/moduły.

OŚWIADCZENIE: Ja, niżej podpisany, świadomy wszystkich konsekwencji tego posta postanawiam go dopuścić do użytku publicznego, albowiem bo gdyż aczkolwiek uważam, że nie wyrządzi on (znaczy: post) krzywdy nikomu innemu niźli mnie samemu (czyli autorowi posta).
-- Zepco --

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych