Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Serwer pod sklep internetowy

29 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#26 Mantir

Mantir

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:13

U mnie serwer wliczony w cenę, korzystam ze sky-shop, tylko ciekawe, czy to gratis, albo mnie oszukują i płacę a wygląda jak by za darmo? 

#27 true

true

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 16:30

Za darmo to wiesz... Trzymam firmówkę na hekko, ale ona nie ciągnie specjalnie dużo z parametrów serwera - nawet nie zbliżam się do górnej granicy parametrów ;-)  Nie ma sensu wydawanie na to większej kasy - no chyba że kiedyś wygeneruje się większy ruch.

#28 Mantir

Mantir

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 12:45

Za darmo to wiesz... Trzymam firmówkę na hekko, ale ona nie ciągnie specjalnie dużo z parametrów serwera - nawet nie zbliżam się do górnej granicy parametrów ;-)  Nie ma sensu wydawanie na to większej kasy - no chyba że kiedyś wygeneruje się większy ruch.

nie tak dawno dostał wiadomość od sky-shop'a że ich serwer jest najstabilniejszy, tylko nie wiem czy to prawda, albo co to znaczy? zawsze wszystko działa, tzn jak coś się stanie z serwerem to dupa? 

#29 true

true

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:35

Kto dostał? Kiedy? To na własnym przypadku powinieneś sprawdzać takie tematy - przecież łatwo odpalić sobie darmowy test i na tej podstawie ocenić jakość działania serwera, prawda?

#30 kempe

kempe

Początkujący

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:09

To co ktoś napisał nie ma żadnego znaczenia. Odpalasz test, zawsze jest darmowy, a jeśli nie ma, to szkoda czasu. Zresztą... jeśli jesteście zadowoleni z jakości działania swojego serwera, to po co kombinować z kolejnym? Moim zdaniem to pozbawione sensu. Stabilnych usług nie brakuje prawda?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych