Clicky

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hosting dedykowany

5 odpowiedzi w tym temacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

#1 Riu

Riu

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 26 luty 2010 - 11:56

Wiem, że tego typu tematy wałkowaną są wszędzie mimo to chciałby zapytać o to gdzie, za ile i dlaczego warto mieć hosting dedykowany. Do tej pory nie miałem potrzeby posiadania dedyka, ale jeden z moich projektów tak mocno się rozwinął, że czas najwyższy pomyśleć o takowym.
Znalazłem m.in to: http://superhost.pl/. Czy ktoś zna podobne oferty, firmy? Bo mniej więcej to co tam mają by mnie interesowało.

Debian/Ubuntu + Kohana/Hanariu/Phalcon + MongoDB/MySQL + HTML5/CSS3 + Node.js/jQuery + CEO Sport Magazyn/CEO Hanariu

#2 nediam

nediam

Młodszy Mastah

• Użytkownik
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 26 luty 2010 - 12:02

Ja osobiście używam i polecam hetzner.de, wiem że niektórzy na niego narzekają, ale wiadomo nie ma rzeczy idealnych, a mi on odpowiada w 100% i jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów :)

[Edit]
a własnie kohanaphp.pl też stoi na hetzner.de  8)

#3 Riu

Riu

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 26 luty 2010 - 12:04

Hosting musi być fizycznie w Polsce. Rozważam jeszcze kolokacje.

Debian/Ubuntu + Kohana/Hanariu/Phalcon + MongoDB/MySQL + HTML5/CSS3 + Node.js/jQuery + CEO Sport Magazyn/CEO Hanariu

#4 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 26 luty 2010 - 12:13

parametry? budżet? masz admina, sam dasz sobie rady czy chcesz managed? :)

#5 Riu

Riu

Senior Mastah

• Webmastahy
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 26 luty 2010 - 12:20

http://superhost.pl/...ery-dedykowane/ - opcja mini - parametry i cena mi odpowiada, szukam czegoś podobnego bo lubię mieć wybór. Zarządzanie samodzielne.

#6 mck

mck

Jestę Blogerę

• Admin
  • 1544 postów

Napisano 26 luty 2010 - 13:14

z tego co pamiętam, to SuperHost nigdy nie cieszył się dobrą opinią... z tych w miarę tańszych a dobrych to do głowy przychodzi mi tylko Etop i Ionic :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych